Üye Ol
E-mail : Şifre :
KURUMSAL - AGS Aldatmazlar
KURUMSAL

Hakkımızda1900' lü yılların başında bakkal emir Mehmet oğlu Mehmet Hamit tarafından ilk ticari hayatına başlayan işletmemiz, geçen yıllar zarfında birçok sanayi tesisininde kurulmasında öncülük etmiştir.

 

Aldatmazlar ailesi olarak hizmet sektörünün yanı sıra sanayi sektörününde gerekliliğini zamanında idrak ederek, geçmiş yıllar içerisinde helva imalatı, sabun imalatı gibi konularda da hizmet etmiştir.

 

Son yıllarda, Karadeniz Bölgesinde, tarımsal ürünlerindeki gelişme, işletmemizin dikkatini çekerek bu ürünlerin, daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde halkımızın istifadesine sunulması noktasında, ambalajlama ve paketleme gerekliliğini ortaya koymuştur.

 

Bu kapsamda işletmemiz 2010 yılında KKYDP kapsamında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınında desteği ile 1200m2  kapalı alan Bakliyat ürünleri işleme ve ambalajlama tesisini kurmuştur.

 

Ürünlerinin %80 Karadeniz bölgesinden temin eden işletmemizin bu yatırımı ile bölge tarımına verilen değer bir kat daha artarak, çiftçimizin yüzü gülecek, gelir seviyesi yukarıya doğru çıkacaktır.

 

İşletmemiz 2011 yılında gıda güvenliği konusunda TSE -ISOEN 22000 VE 9000 Belgelerini alarak gıda güvenliğine gösterdiği alakayı tescillemiştir.

 

İşletmemiz 2012 mart ayında KOSGEB ile işbirliği yaparak yeni istihdam sağlamış, kendini bölgeye daha iyi tanıtma imkanını elde etmiştir. 

 

Siz değerli müşterilerimizin de bize göstereceği ilgi ve alaka direkt olarakda bölge tarımına verilen alaka ile orantılıdır. Sizlerle beraber var olmanın ve büyümenin arzusu içindeyiz. Bu sebeple desteğinizi ve yapıcı eleştirilerinizi mutlak surette istemekteyiz.

 

Aşık Veysel'in "Benim Sadık Yarim Kara Topraktır." Deyişindeki sırrı en iyi anlayan cefakar çiftçilerimizin emeğinin, çilesinin, alın terinin ve hal ile yaptığı duanın neticesi olarak bahşedilen mahsulün, bol ve bereketli olması dileğiyle,

 

AGS ALDATMAZLAR